NES Remix dostępne na Wii U

AKTUALIZACJA: Zapowiedziano drugą część.

Aktualizacja: Drugi zestaw „zremiksowanych” tytułów Nintendo - NES Remix 2 - ukaże się w Europie 25 kwietnia, w dystrybucji cyfrowej w eShopie. Platforma docelowa to nadal Wii U.

Wśród zmodyfikowanych produkcji znajdą się etapy z Super Mario Bros. 3, Kirby's Adventure czy Metroid. W planach jest także całkiem nowa gra - Super Luigi Bros. Wcielimy się w Luigiego, który pokonuje klasyczne poziomy z Super Mario Bros., biegnąc w lewą stronę ekranu, uzbrojony w potężniejszy skok.

*

Oryginalna wiadomość: Już dzisiaj w systemie dystrybucji cyfrowej eShop znaleźć można NES Remix. Nowy projekt dostępny jest tylko na Wii U i oferuje „remiksy” klasycznych produkcji z Nintendo Entertainment System.

Zamiast odtwarzać całe produkcje, NES Remix wybiera charakterystyczne sceny i etapy ze starszych tytułów, takich jak Donkey Kong czy serii Zelda, dodając nowe elementy. Na konferencji Nintendo Direct pokazano miedzy innymi Linka w Donkey Kong, Mario poruszającego się w lewą stronę ekranu czy Excitebike z trasą w kompletnej ciemności.

Łącznie przebudowano etapy z 16 gier, przygotowano także wsparcie dla list najlepszych wyników i Miiverse. Cenę ustalono na 9 funtów (ok. 45 zł).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami