DLC Freedom Cry do Assassin's Creed 4: Black Flag opóźnione na PC

AKTUALIZACJA: Problemy na Steamie.

Aktualizacja: Wszystko wskazuje na to, że problemy ze ściągnięciem dodatku mają jeszcze posiadacze przepustek sieciowych na Steamie oraz osoby, który wykupiły droższe edycje kolekcjonerskie na Uplay. Ubisoft nie opublikował jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie zamieszania z nowym DLC.

*

Aktualizacja: Pomimo wcześniejszych informacji o przesunięciu daty premiery, rozszerzenie Freedom Cry do Assassin's Creed 4: Black Flag jest już dostępne także w wersji PC.

*

Oryginalna wiadomość: Fabularne DLC Freedom Cry do Assassin's Creed 4: Black Flag zanotowało drobne opóźnienie w wersji PC i ukaże się w ciągu najbliższych „kilku dni”.

Informację opublikował „Mr_Shade” z Ubisoftu na oficjalnym forum dyskusyjnym. „Wykorzystujemy dodatkowy czas na ostatnie szlify, by całość sprostała wymaganiom fanów” - napisał.

Ubisoft nie informował wcześniej, że może dojść do opóźnienia, ale francuska firma „słynie” z tradycji opóźniania gier na komputerach osobistych w ostatniej chwili.

Na oficjalnej stronie nadal widnieje data 17 grudnia, która dotyczy konsol Xbox 360 i Xbox One. Dzisiaj dodatek zadebiutuje także na PlayStation 3 i PS4. Wersja Wii U nie otrzyma dodatków.

Kampania Freedom Cry skupi się na postaci Adewale, który służy jako pierwszy oficer na jednostce należącej do Edwarda Kenwaya - głównego bohatera gry. Rozszerzenie obejmuje dziewięć misji.

Akcja toczy się kilka lat po wydarzeniach z podstawowej wersji Black Flag. Jako Adewale uwalniamy niewolników i strzelamy do wrogów z dużych pistoletów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami