Dostęp do Dota 2 już bez ograniczeń

Usunięto zapisy i kolejki na serwery.

Do gry w Dota 2 na PC, Macach i Linuksie nie są już potrzebne wcześniejsze zapisy, usunięto także kolejki na serwery.

Valve jest przekonane, że po ostatniej aktualizacji infrastruktury serwery poradzą sobie z każdym obciążeniem. A przyznać trzeba, że jest co obsługiwać - miesięcznie w rozgrywkach uczestniczy nawet 6,5 mln zawodników.

Od teraz wystarczy zalogować się na Steam, znaleźć Dota 2 w bibliotece, wcisnąć przycisk „Zagraj” i rozpocząć ściąganie. Problemy zaczną się później, gdy trzeba już będzie zrozumieć zawiłości skomplikowanej produkcji.

Testy wersji beta Dota 2 zakończyły się w lipcu, ale od tego czasu kolejni gracze akceptowani byli stopniowo - teraz zrezygnowano z tego ograniczenia.

„Ostatnio zakończyliśmy usprawnienia w zarządzaniu serwerami, opublikowaliśmy także setki poprawek w interfejsie dla nowych graczy” - czytamy na oficjalnym blogu.

Produkcja Valve reprezentuje gatunek MOBA - drużynowe hybrydy gry akcji i strategii czasu rzeczywistego. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny. Celem jest zniszczenie głównej budowli kryjącej się w głębi bazy drużyny przeciwnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami