DayZ przyciągnęło 88 tysięcy użytkowników w ciągu 12 godzin

Graczom niestraszne błędy i niedociągnięcia obecne we wczesnej wersji produkcji.

Samodzielna wersja DayZ przyciągnęła w ciągu 12 godzin aż 88 tysięcy graczy. Wczesna wersja gry zadebiutowała wczoraj w programie Steam Early Access, została wyceniona na ok. 100 zł.

„88000 ocalałych dołączyło już do wersji alfa DayZ w przeciągu 12 godzin. Dziękujemy” - napisał na Twitterze jeden z projektantów z Bohemia Interactive.

Twórca i pomysłodawca gry, Dean Hall, poinformował, że pierwsze 19 tysięcy użytkowników zakupiło grę i odwiedziło serwery już w ciągu pierwszej godziny. Przez pewien czas liczba graczy wzrastała o 200 na sekundę. Hall skomentował to krótkim „What the hell...” na Twitterze.

Wśród tych, którzy zdecydowali się zakupić wczesną wersję gry, znalazł się nawet Cliff Bleszinski - twórca Unreal Tournament i Gears of War.

Poniżej możecie przyjrzeć się fragmentom rozgrywki z DayZ. Ian Higton z brytyjskiej redakcji Eurogamera stara się przetrwać w brutalnym świecie pełnym zombie, wrogo nastawionych graczy i błędów technicznych.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami