Xbox 360 i Xbox One z własnymi programami TV na początku przyszłego roku

”Nie jesteśmy Netflixem, nie jesteśmy Amazonem.”

Odpowiedzialna za ofertę telewizyjną w Microsofcie, Nancy Tellem przyznała w rozmowie z serwisem Variety, że nieokreślone jeszcze programy zadebiutują na Xbox One i Xboksie 360 za pośrednictwem Xbox Live w pierwszym lub - najpóźniej - drugim kwartale przyszłego roku.

Producent konsol nie zdradził jeszcze, nad jaką zawartością pracuje, ale już wcześniej potwierdzono, że w planach jest serial na bazie licencji Halo, tworzony we współpracy ze Stevenem Spielbergem.

Halo: The Television Series ogłoszono w maju tego roku. Produkcja stawia na akcję. Jednym z producentów jest właśnie Spielberg, a w prace zaangażowane jest także studio 343 Industries.

Wiadomo także, że Quantum Break od studia Remedy Entertainment dostępne będzie jednocześnie z serialem, ale nie znamy jeszcze daty premiery.

Wydaje się, że Hollywood ma problemy ze zrozumieniem wizji Microsoftu, stąd pewne opóźnienia w ofercie programowej na konsolach.

- Nie jesteśmy Netflixem, nie jesteśmy Amazonem, robimy swoją rzecz - mówi Tellem. - Wraz z podpisywaniem kolejnych umów wszyscy poczują się bardziej komfortowo.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami