Mapa z prologu GTA 5 otwarta na eksplorację przez błąd w GTA Online

AKTUALIZACJA: Błąd załatany.

Aktualizacja: W najnowszej aktualizacji do Grand Theft Auto 5 Rockstar zablokował możliwość odwiedzenia North Yankton w GTA Online.

Patch 1.08 zwiększa także nagrody pieniężne dla przegrywających zespołów w drużynowych trybach sieciowych oraz zmienia miejsca odradzania po śmierci postaci. Pełną listę poprawek znaleźć można na oficjalnej stronie.

GTA Online otrzymało dzisiaj także cztery nowe tryby w ramach trybu capture the flag, polegające na kradzieży większej liczby samochodów niż drużyna przeciwnika czy dotarcie do rozrzuconych na mapie pakunków.

GTA 5 Poradnik - 100% ukończenia gry, misje główne i poboczne, mapy, wszystkie sekrety i znajdźki.

*

Oryginalna wiadomość: Pomysłowi fani GTA Online znaleźli sposób na dotarcie do mapy z prologu kampanii fabularnej w Grand Theft Auto 5.

1

Śnieżny krajobraz North Yankton, gdzie rozgrywają się pierwsze sceny z najnowszej gry akcji studia Rockstar, dostępne są po wykorzystaniu prostego błędu.

Po wkroczeniu do nowego obszaru możemy swobodnie jeździć po ulicach i eksplorować zakamarki, a także dotrzeć do kilku miejsc, których nie pokazano w kampanii.

Aby dostać się do North Yankton, należy ponownie wykonać misję otwierającą (wystarczy wybrać ją z menu), a następnie grać do momentu, w którym wychodzimy na zewnątrz i walczymy z policją.

Kolejny krok to zatrzymanie gry i przyjęcie zaproszenia do gry sieciowej od znajomego, co należy oczywiście wcześniej uzgodnić z innym graczem. Śnieżna lokacja pojawi się na mapie, lewitując w południowo-wschodnim zakątku mapy, dostępna dzięki helikopterom.

Poniżej prezentacja błędu od serwisu CVG.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami