Organizacje w Star Citizen

System frakcji tworzonych przez graczy.

Twórcy kosmicznego symulatora Star Citizen opublikowali pierwsze informacje o systemie Organizacji. To system, który umożliwi graczom tworzenie frakcji, gildii. Zostanie uruchomiony już w przyszłym miesiącu - będzie integralną częścią oficjalnej strony gry.

scor
Wszystkie organizacje będą obecne na ogólnodostępnej liście frakcji

„Kiedy tylko uruchomiliśmy nasze forum, gracze od razu zaczęli tworzyć klany piratów, korporacje kupców, szwadrony i inne grupy. Postanowiliśmy więc zbudować system Organizacji, który będzie połączony z naszą stroną” - napisali twórcy.

„Wszyscy, którzy będą chcieli zostać częścią jakiejś grupy, będą mogli niedługo to uczynić, a wszystkie frakcje zostaną oczywiście przeniesione do Star Citizen. Organizacje, które uformujecie już niedługo, będą tymi samymi, które będziecie reprezentować przemierzając przestrzeń kosmiczną”.

Każdy będzie mógł założyć własną frakcję, a każda frakcja otrzyma własną stronę z forum i czatem. Liderzy zaprojektują własne logo, banery, a nawet tło strony organizacji. Pojawi się też możliwość napisania i prezentowania historii i założeń grupy. Przywódcy będą też rekrutować nowych członków, przypisywać im rangi i wybrać typ organizacji. To wszystko w obrębie strony głównej poświęconej Star Citizen.

Dla ułatwienia, twórcy przygotowali cztery główne typy grup:

  • Korporacje, organizacje biznesowe
  • PMC (prywatne firmy militarne)
  • Organizacje związane ze światopoglądem - zarówno grupy rebeliantów, jak też grupy religijne
  • Syndykaty

Piątym typem będzie po prostu „Organizacja” - będzie to propozycja dla tych, których nie przekonają rodzaje frakcji przygotowane przez deweloperów.

Star Citizen ukaże się na początku 2015 roku, pierwsze testy rozpoczną się dopiero w drugiej połowie 2014 roku. Tytuł zadebiutuje na PC. Niedawno poinformowano, że być może trafi też na konsole nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami