Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes z ekskluzywną zawartością dla Xboksów

AKTUALIZACJA: Premiera 20 marca.

Aktualizacja: Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes ukaże się na terenie Europy dwa dni po Stanach Zjednoczonych - 20 marca przyszłego roku - ogłosił wydawca, firma Konami.

Cyfrową wersję wyceniono na 20 funtów (ok. 100 zł) na konsolach obecnej generacji, lub 30 funtów (ok. 150 zł) w nowej. Edycje pudełkowe ukażą się tylko na PS3 i X360, także za 30 funtów. Nie podano jeszcze cen w euro.

*

Oryginalna wiadomość: Jak już wiadomo, Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes w wersji na konsole PlayStation otrzyma ekskluzywną zawartość. Sprzęt Microsoftu nie będzie gorszy i również dostanie misję na wyłączność.

Poniższy zwiastun ujawnia zadanie określone jako „Jamais Vu”, które zobaczymy jedynie na Xboksie 360 i Xbox One.

Gracze wcielą się cyborga-ninja Raidena (znanego już Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, a ostatnio także Metal Gear Rising: Revengeance), walcząc z porywaczami ludzkich ciał w militarnej bazie.

Na samym końcu trailera ujawniono także datę premiery - 18 marca przyszłego roku. Brak jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony Konami na temat innych platform, należy więc zakładać, że termin ten dotyczy na razie tylko Stanów Zjednoczonych i konsol Xbox.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami