Twórcy Arma 3 oferują 500 tys. euro dla twórców najlepszej modyfikacji

200 tys. za pierwsze miejsce.

Twórcy modyfikacji, którzy zazwyczaj pracują nad ulubionymi tytułami w ramach hobby, mają okazję zarobić konkretne pieniądze za projekty związane z realistyczą strzelanką Arma 3. Studio Bohemia Interactive oferuje 500 tys. euro w konkursie „Make Arma Not War”.

Nagrody gotówkowe podzielono na cztery kategorie, od 20 do 200 tys. euro. Największa kwota przeznaczona jest dla osób całkowicie zmieniających oblicze gry: „modyfikacja oferująca nowy kontekst dla rozgrywki, reprezentowany przez szereg dodatków i dostępną zawartości. Totalna modyfikacja może koncentrować się na jednym typie rozgrywki (nie na wszystkich trybach), gatunku i uniwersum.”

Osobne zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach dla pojedynczego gracza, w trybie multiplayer oraz mniejszych dodatków. Konkurs rozpocznie się w przyszłym roku, a projekty przyjmowane będą do 28 października. Zwycięzców poznamy w styczniu 2015 r. Sędziowie przyjrzą się jakości wykonania, oryginalności, oferowanemu doświadczeniu i prezentacji.

„Już po premierze pierwszej części serii w 2001 roku ustanowiliśmy bazę dla zawartości tworzonej przez użytkowników” - komentuje Marek Spanel, szef czeskiego studia.

„Doprowadziło to do wielu wspaniałych dzieł, z popularnym DayZ włącznie. Wsparcie dla modów zawsze było priorytetem, a wraz z Arma 3 planuje przejść na jeszcze wyższy poziom.”

„Konkurs Make Arma Not War, integracja ze Steam Workshop, aktualizacji licencji użytkownika czy usprawnione narzędzia to wszystko elementy naszych wysiłków w tym celu. Nie możemy się już doczekać, by zobaczyć, co z tego wyniknie!”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami