Tryb PvP i domy dla bohaterów w nowej aktualizacji Final Fantasy 14: A Realm Reborn

A także instancja dla 24 graczy i szereg poprawek.

Square Enix poinformowało dziś, że Final Fantasy 14: A Realm Reborn doczeka się nowej aktualizacji, która zostanie ona udostępniona 17 grudnia.

Najważniejsze nowości, które zostaną wprowadzone do MMO to umożliwienie graczom nabycia własnych domów, a także szansa uczestnictwa w walkach PvP na specjalnej arenie The Wolves' Den.

Dom będziemy mogli wybudować po wykupieniu działki w jednej z trzech specjalnych stref. Niemożliwe będzie stworzenie budynku o dowolnym kształcie, wygląd zewnętrzny będzie narzucony odgórnie. Samodzielnie upiększymy jednak wnętrze.

Poza tym, do gry trafi też nowa instancja dla 24 osób. Razem z gildią - lub z nieznajomymi - wybierzemy się na wyprawę do mitycznego labiryntu. Twórcy przygotowali także nowe zadania rozwijające główną linię fabularną oraz szereg poprawek i mniejszych nowości.

Final Fantasy 14: A Realm Reborn zadebiutowało w sierpniu na PC i PS3. W kwietniu 2014 roku ukaże się także na PlayStation 4. Rozgrywka w tym MMO wymaga opłacania abonamentu miesięcznego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami