Pierwszy screen z H-Hour: World's Elite, duchowego następcy serii SOCOM

Strzelanka nabiera kształtów.

1

SOF Studios opublikowało wczoraj pierwszy obrazek z H-Hour: World's Elite - taktycznej strzelanki tworzonej jako duchowy następna serii SOCOM z konsol PlayStation.

„Panie i Panowie, z wielką dumą i honorem prezentuję pierwszy screen. Wiele osób włożyło w ten projekt sporo pracy i z pokorą prezentuję efekty (aż trzęsą mi się ręce)” - komentuje David Sears, twórca serii.

„Nie byłoby to możliwe bez wsparcia społeczności. Dziękujemy wam. Teraz wyruszajcie w Internet i roznoście nowinę.”

David Sears tworzył SOCOM pracując w studiu Zipper Interactive. Teraz, wraz z SOF Studios, pracuje nad nową produkcją, którą sfinansowano w lipcu na Kickstarterze, pozyskując ponad 250 tys. dol.

H-Hour: World's Elite łączy widok z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby. Przemieszczamy się, obserwując akcję zza pleców bohatera, ale podczas strzelania widzimy tylko celownik. Dzięki zmianie kąta widzenia i przybliżeniu widoku gracze poczują, że są „w centrum akcji”.

Podobnie jak w serii SOCOM, kluczem do zwycięstwa będzie kooperacja z innymi żołnierzami z zespołu, czy to w kampanii dla pojedynczego graczy, czy podczas gry sieciowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami