Tryb sieciowy do Just Cause 2 wkrótce na Steamie, startują ostatnie testy

AKTUALIZACJA: Premiera 16 grudnia.

Aktualizacja: Karta produktu w systemie Steam ujawnia, że „Just Cause 2: Multiplayer Mod” zadebiutuje w pełnej wersji 16 grudnia tego roku - dwa dni po zakończeniu ostatniej fazy testów.

„JC2-MP ma za zadanie zaoferować tryb wieloosobowy do Just Cause 2 w pełnym blasku chwały” - czytamy w oficjalnym opisie. „Wyobraźmy sobie chaos normalnego Just Cause 2, pomnożony o dziesiątki, setki, a nawet tysiące graczy.”

*

Oryginalna wiadomość: Modyfikacja o wiele mówiącej nazwie „JC2-MP”, wprowadzająca do strzelanki Just Cause 2 tryb wieloosobowy, ukaże się na Steamie.

Twórcy zapewniają, że wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli pobrać odpowiednie pliki ze Steama i włączyć JC2-MP jako samodzielny produkt. Przygotowywana jest pełna integracja z systemem dystrybucji cyfrowej, z dołączaniem do znajomych i automatycznymi aktualizacjami włącznie.

Na oficjalnej stronie można już wygenerować własny klucz do fanowskiej modyfikacji.

Zanim jednak projekt oficjalnie ukaże się na Steamie, deweloperzy planują przeprowadzenie ostatnich testów wersji beta, by upewnić się, ze całość jest wolna od błędów. Testy rozpoczną się 7 grudnia i potrwają przez tydzień.

Gra akcji z otwartym światem od Avalanche Studios debiutowała w 2010 roku. Twórcy postawili na nieskrępowaną destrukcję i zawrotne tempo akcji, zabrakło jednak miejsca na tryb wieloosobowy - fani postanowili więc wziąć sprawy we własne ręce i stworzyć odpowiednią modyfikację dla wersji PC. Pierwsza wersja ukazała się w lipcu ubiegłego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami