Wzmianka o horrorze Siren w rumuńskiej informacji prasowej Sony była pomyłką

Chodziło o Rime.

Na początku tego tygodnia w informacji prasowej od rumuńskiego oddziału Sony doszukano się wzmianki na temat Siren, sugerując rozpoczęcie prac nad kolejną odsłoną popularnej serii horrorów.

Serwis IGN zdołał potwierdzić oficjalnie u producenta PS4, że zamieszczenie informacji na temat Siren było jedynie pomyłką. Chodziło o Rime - projekt studia Tequila Works.

„Wymienienie Siren było błędem, na liście powinno znaleźć się Rime. Sirem było roboczym tytułem dla Rime, jeszcze przed ogłoszeniem na targach Gamescom w 2013 roku” - zapewnia przedstawiciel Sony.

Seria survival horrorów Siren (znana w Europie jako Forbidden Siren) debiutowała w Japonii w 2003 roku na PlayStation 2. Trzy lata później na tej samej konsoli wydano sequel, a trylogię zamyka Siren: Blood Curse z 2008 r., już z PS3.

Tymczasem Rime to przygodowa gra akcji, gdzie głównym zajęciem graczy będzie eksploracja ruin zapomnianej cywilizacji. Tytuł ukaże się na PlayStation 4. Nie znamy jeszcze daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami