Take On Mars - symulator marsjańskiego łazika otrzymał trzecią aktualizację

Drzewko technologiczne i ulepszone lądowania.

Studio Bohemia Interactive poinformowało, że symulator marsjańskiego łazika Take On Mars otrzymał na Steamie trzecią dużą aktualizację.

Opublikowana poprawka wprowadza rozbudowane drzewko technologiczne, globalne zadania do wykonania na Marsie, ulepszony system lądowania na powierzchni planety, dodatkowy pojazd - sondę, radziecki lądownik „Mars 3” oraz pierwszy łazik z tego okresu - Prop-M.

Drzewko technologii przypomina rozwiązania z niektórych gier strategicznych - dostęp do nowych rozwiązań technicznych otrzymujemy stopniowo, w ramach wykupywania wcześniejszych opcji.

Sonda to prosty pojazd kosmiczny z jednym slotem na wyposażenie i pojedynczą kamerą, do podstawowych zastosowań. Przygotowane przez twórców kratery do zbadania to Lyot oraz Ptolemaeus - w okolicach tego ostatniego w 1971 roku lądował właśnie Prop-M.

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie. Take On Mars znajduje się w sprzedaży na Steamie, wycenione na 14 euro (ok. 59 zł), tylko na PC.

Jak przystało na produkcję czeskiego studia, ważną rolę w Take On Mars odgrywa realizm. Twórcy przygotowali wiarygodny model zniszczeń, a teren odwzorowano na podstawie zdjęć satelitarnych. Dodatkowym wyzwaniem jest odpowiednie balansowanie budżetu prowadzonych programów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami