Sony: ceny gier na PS4 w PlayStation Store to test przed premierą

Kwoty ulegną jeszcze zmianie.

W ostatnich dniach Internet obiegła informacja o wysokich cenach gier w europejskim oddziale PlayStation Store. Jak zapewnia Sony, opublikowane kwoty były jedynie „testem funkcjonalności” i ulegną jeszcze zmianie.

1
Aktualne ceny

O sprawie jako pierwszy poinformował serwis Gamezilla, który doszukał się cyfrowych wersji Battlefielda 4 za 304 zł, Killzone: Shadow Fall za 264 zł czy Need for Speed: Rivals za 304 zł. Aktualne ceny w złotówkach podejrzeć można także na oficjalnej stronie PlayStation Store.

Jak zapewnia polski oddział Sony na swojej stronie w serwisie społecznościowym Facebook, „informacje które w tym momencie znajdują się na PSN, z uwzględnieniem cen w sklepie, nie są finalne”.

„Pomimo tego, że europejska premiera PS4 będzie miała miejsce 29 listopada, uruchomiliśmy z wyprzedzeniem europejską wersję PSN w celach testowych oraz żeby upewnić się, że wszelkie funkcjonalności działają poprawnie i są gotowe na dzień premiery” - napisano w komunikacie.

„W najbliższych dniach, w ramach przygotowań do piątkowej premiery PS4, będziecie mogli zauważyć, że niektóre z cen będą ulegały zmianom” - czytamy dalej. Nie zdecydowano się jednak podać, jak bardzo zmienią się kwoty zakupu cyfrowych wersji gier.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami