Dodatkowy samochód za 100 dolarów i system energii w Angry Birds Go!

Cena Free to Play.

1
Cancel? Buy?

Gra wyścigowa Angry Birds Go! ukazała się już w Nowej Zelandii, dzięki czemu ujawniono także pełen zakres dostępnych transakcji cyfrowych.

Serwis PocketGamer donosi, że nowy projekt umożliwia zakup dodatkowego samochodu za 100 dolarów, posiada wbudowany system energii oraz wyświetla reklamy. Całość jest także kompatybilna z Angry Birds Telepods od Hasbro - urządzeniem skanującym kody QR i przenoszącym fizyczną zawartość do gry, na wzór figurek Skylanders czy Disney Infinity.

Każdy z bohaterów dysponuje umiejętnością specjalną, z której za darmo skorzystać można raz lub dwa, a następnie podładować za pomocą kupowanych kryształów.

Jeśli zaś chodzi o same pojazdy, te bardziej podatne na modyfikacje kosztują więcej, a na Big Bang Special Edition wydać trzeba nawet 99 dolarów.

Jak wiele innych produkcji Free to Play, zabawa ograniczona jest przez system energii. Każdy z ptaków męczy się po pięciu wyścigach. Pozostaje cierpliwe czekanie lub - oczywiście - karta kredytowa.

Pierwsze opinie sugerują, że Angry Birds Go! to interesująca produkcja ze świetną grafiką - całość niweczą jednak wszechobecne transakcje cyfrowe. Jak zauważa PocketGamer, pełna wersja zadebiutuje 11 grudnia, a do tego czasu ceny mogą ulec jeszcze zmianie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami