Microsoft oferuje darmowe gry dla posiadaczy wadliwych egzemplarzy Xbox One

Dead Rising, Forza 5, Ryse lub Zoo Tycoon.

Część z pierwszych użytkowników Xbox One otrzymała uszkodzone egzemplarze konsol. Microsoft stara się umilić oczekiwanie na realizację reklamacji i wysyłkę nowego sprzętu, oferując darmowe gry poszkodowanym graczom.

1
Dead Rising 3

Jak informuje serwis Polygon, dział do spraw kontaktów z użytkownikami w Xboksie wysyła maile do posiadaczy wadliwych konsol, oferując za darmo kopię Dead Rising 3, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome lub Zoo Tycoon.

„Podczas oczekiwania na zastępczy sprzęt, chcemy upewnić się, że nasi konsumenci nadal mogą grać” - napisano we wiadomość. „Zapewnimy darmowy egzemplarz cyfrowy z bazy tytułów wydawanych przez Microsoft Studios.”

Powyższa oferta zainteresuje na pewno osoby z uszkodzonymi napędami Blu-ray, co było jedną z popularniejszych usterek po premierze - takie konsole działają bez większych problemów, ale nie wczytują dysków. Cyfrowe kopie gier są więc idealnym rozwiązaniem.

To jednak nie wszystkie „dostępne” usterki - dziennikarz z brytyjskiej redakcji Eurogamera nie zdołał włączyć swojej konsoli po odebraniu jej od kuriera. W tym przypadku nawet cyfrowy egzemplarz gry nie umilił oczekiwania na wymianę sprzętu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami