Ashes Cricket 2013 usunięte ze sprzedaży na Steamie ze względu na katastrofalną jakość

„Nie da się grać.”

Właściciele platformy Steam usunęli ze sprzedaży Ashes Cricket 2013 po doniesieniach rozgniewanych fanów, narzekających na katastrofalnie niską jakość produkcji.

Opóźniany wielokrotnie symulator krykieta (planowany pierwotnie na czerwiec) jest dziełem studia Trickstar Games z Australii. Gra ukazała się ostatecznie 21 listopada, lecz - delikatnie mówiąc - nie zdobyła przychylnych opinii.

„Tytuł jest tak słaby, że nie da się w niego grać” - zauważa użytkownik forum dyskusyjnego na Steamie. „Powinniśmy otrzymać zwrot pieniędzy.”

„Poprosiłem pomoc techniczną Steama o zwrot kosztów i czekam już tylko na odpowiedź.”

Średnia ocena użytkowników w serwisie Metacritic wynosi 0,2 punkta. Według gracza o pseudonimie „MattW”, Ashes Cricket 2013 jest „absolutnie okropne”, pełne „błędów, których można było uniknąć”.

Kupujący narzekają na brak opcji wyboru poziomu trudności i rozgrywek sieciowych oraz problemy z płynnością działania i sterowaniem.

Grę usunięto już ze Steama, a wydawca - firma 505 Games - obiecuje wystosować dzisiaj oficjalny komentarz.

W planach były także wersje na PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii U, ale biorąc pod uwagę poniższe filmiki z fragmentami rozgrywki, ich premiera jest mało prawdopodobna.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami