Aktualizacja: Sony oficjalnie potwierdziło ujawnione kilka dni zestawy z konsolami PlayStation 4 i PS Vita. Wydanie zbiorcze zostało w Wielkiej Brytanii wycenione na „mniej niż 500 funtów” (ok. 2,5 tys. zł), gdzie dostępne będzie w określonych sklepach jeszcze dziś wieczorem.

*

Oryginalna wiadomość: Serwis MCVUK informuje, że europejski oddział Sony szykuje świąteczną ofensywę, związaną z konsolami PlayStation Vita.

Firma planuje podobno wypuścić na rynek zestaw z konsolą PlayStation 4 oraz PS Vita, a całość wzmocnić dużą kampanią marketingową.

Na reklamy w telewizji wydano 2,5 mln funtów. Spoty będą zachwalały możliwość połączenia przenośnej konsoli ze stacjonarnym PS4 oraz najnowszy tytuł ekskluzywny na PS Vita - Tearaway.

„Zbliżamy się do świąt i jesteśmy mocno podekscytowani możliwościami PS Vita” - przyznał starszy menedżer produktu, Ben Law. „Mamy wspaniałą kampanię z kluczowymi informacjami na temat Tearaway, rosnącego katalogu innych tytułów i funkcji Remote Play.”

Sony Computer Entertainment nie potwierdziło jeszcze oficjalnie omawianej oferty, ale poniższy obrazek promocyjny zdaje się informować o premierze w grudniu (razem z Terrarią?).

vita

Reklama