Wydaje się, że Activision przez przypadek ujawniło nazwy czterech planowanych dodatków DLC do strzelanki Call of Duty: Ghosts.

W następnych 12 miesiącach ukażą się więc rozszerzenia o tytułach Onslaught, Devastation, Invasionis i Nemesis - sugeruje opublikowany w sieci plakat reklamowy.

Pierwsze litery tytułów układają się w nazwę ODIN. Nie chodzi zapewne o ojca Thora, lecz o planetarne uzbrojenie, jeden z głównych tematów w kampanii fabularnej w Ghosts.

Zdjęcie znaleziono w mailu do fanów Call of Duty, ale Activision błyskawicznie usunęło obrazek - informuje serwis MP1st.

Tradycyjnie, gracze mogą zapłacić z góry za wszystkie dodatki, w ramach przepustki sezonowej. W zamian otrzymuje nieco niższą cenę oraz pakiet Team Leader DLC z kosmetycznymi gadżetami dla postaci.

„Call of Duty: Ghosts to dawka wciągającej, intensywnej i ekspresowej rozgrywki. Wszystko jest w niej porządne i zadowalające, choć brak nowości i przestarzała oprawa momentami dają się we znaki. Sprawdzona formuła przestaje wystarczać, choć wciąż bawi” - napisał w recenzji Mateusz.

2

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały