Kolejne szczegóły na temat nowego projektu twórców serii God of War

Kratos w otwartym świecie?

Studio Sony Santa Monica opublikowało dwa ogłoszenia o prace, ujawniające kilka szczegółów na temat nowego projektu, powstającego prawdopodobnie na PlayStation 4.

Twórcy serii God of War poszukują starszego projektanta technicznego i starszego projektanta poziomów dla „nieogłoszonego tytułu”.

Wśród przyszłych obowiązków kandydatów wymienia się między innymi „projektowanie poziomów dla otwartego świata”, tworzenie „rozgrywki w tle i misji pobocznych” oraz przygotowanie „wyzwań platformowych i związanych z przemieszczaniem się” (dzięki, DualShockers).

Kolejne zadania dla nowych pracowników to „umieszczanie animowanych i aktywowanych przez odpowiednie wydarzenia kamer” oraz dbanie o odpowiednie włączanie „przerywników filmowych”.

Wszystko wskazuje więc na to, że Sony Santa Monica zajmuje się produkcją tytułu umieszczonego w otwartym świecie, a uwzględnienie elementów platformowych przypomina nieco serię Assassin's Creed.

Ostatnia produkcja studia należącego do Sony to God of War: Wstąpienie. Nie wiadomo czym teraz zajmują się deweloperzy, ale nieoficjalnie mówi się o grze w klimatach science-fiction, bez związku z przygodami Kratosa.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami