Prezes Sony Online Entertainment „nie może się doczekać” EverQuest Next na PS4

Darmowe MMO zostało do tej pory oficjalnie zapowiedziane wyłącznie na PC.

John Smedley, prezes Sony Online Entertainment, zasugerował w wywiadzie z GamerHubTV, że gra MMO EverQuest Next ukaże się na konsoli PlayStation 4.

- Oficjalnie jeszcze nie zapowiedzieliśmy, że tytuł ten trafi na PlayStation 4. Jesteśmy jednak częścią Sony, więc z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć tylko, że nie mogę się doczekać, by zobaczyć tę grę na PS4.

Kilka miesięcy temu inna sieciowa gra od Sony Online Entertainment została zapowiedziana na nową konsolę Sony, to oparta na modelu Free to Play strzelanina PlanetSide 2.

EverQuest Next to darmowe MMO, w którym gracze odwiedzą rozległy - i w dużej mierze zniszczalny - świat fantasy. Twórcy obiecują przygotowanie rewolucyjnego systemu sztucznej inteligencji i zachowań grup potworów, a także zaprojektowanie niepowtarzalnych i trwających nawet kilka tygodni misji zespołowych.

Nie znamy jeszcze daty premiery produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami