Tomb Raider w wersji na PS4 zadebiutuje w styczniu 2014 roku - raport

AKTUALIZACJA: Oficjalne ogłoszenie w grudniu?

Aktualizacja: Square Enix odpowiedziało w końcu na pytania dziennikarzy w sprawie ewentulanej konwersji Tomb Raider na konsole nowej generacji.

„Niczego nie można już utrzymać w tajemnicy!” - napisał przedstawiciel wydawcy w oświadczeniu dla serwisu IGN. „Doceniamy entuzjazm, ale nie mamy żadnych szczegółów do ogłoszenia. Zalecamy jednak, by uważnie przyglądać się wydarzeniom na początku grudnia.”

Na 7 grudnia zaplanowano imprezę VGX Awards, czyli wręczenie nagród dla najlepszych gier i twórców z całego roku, często wiążące się także z zapowiedziami nowych tytułów.

*

Oryginalna wiadomość: Włoski sklep internetowy Amazon opublikował informacje o nowej wersji gry Tomb Raider, która zadebiutowała pierwotnie w marcu 2013 roku na PC, PS3 i X360. Wydanie Definitive Edition ma trafić na PlayStation 4 już 24 stycznia.

„W tym fantastycznym wydaniu znajdziecie wszystkie opublikowane do tej pory dodatki DLC. Bonusem do zamówień przedpremierowych będzie album z grafikami i specjalne opakowanie” - czytamy w opisie produktu.

W ofercie sklepu znajduje się też druga wersja tej samej edycji gry, nie zaznaczono jednak dla jakiej platformy jest przeznaczona.

Gdy tylko Square Enix wystosuje komentarz w sprawie wydania tytułu na PS4, zaktualizujemy tę wiadomość.

Tomb Raider to gra akcji opowiadająca o przygodach młodej archeolog Lary Croft. Produkcja studia Crystal Dynamics stanowi „restart” popularnej serii, istniejącej już od 1996 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami