Tomb Raider w wersji na PS4 zadebiutuje w styczniu 2014 roku - raport

AKTUALIZACJA: Oficjalne ogłoszenie w grudniu?

Aktualizacja: Square Enix odpowiedziało w końcu na pytania dziennikarzy w sprawie ewentulanej konwersji Tomb Raider na konsole nowej generacji.

„Niczego nie można już utrzymać w tajemnicy!” - napisał przedstawiciel wydawcy w oświadczeniu dla serwisu IGN. „Doceniamy entuzjazm, ale nie mamy żadnych szczegółów do ogłoszenia. Zalecamy jednak, by uważnie przyglądać się wydarzeniom na początku grudnia.”

Na 7 grudnia zaplanowano imprezę VGX Awards, czyli wręczenie nagród dla najlepszych gier i twórców z całego roku, często wiążące się także z zapowiedziami nowych tytułów.

*

Oryginalna wiadomość: Włoski sklep internetowy Amazon opublikował informacje o nowej wersji gry Tomb Raider, która zadebiutowała pierwotnie w marcu 2013 roku na PC, PS3 i X360. Wydanie Definitive Edition ma trafić na PlayStation 4 już 24 stycznia.

„W tym fantastycznym wydaniu znajdziecie wszystkie opublikowane do tej pory dodatki DLC. Bonusem do zamówień przedpremierowych będzie album z grafikami i specjalne opakowanie” - czytamy w opisie produktu.

W ofercie sklepu znajduje się też druga wersja tej samej edycji gry, nie zaznaczono jednak dla jakiej platformy jest przeznaczona.

Gdy tylko Square Enix wystosuje komentarz w sprawie wydania tytułu na PS4, zaktualizujemy tę wiadomość.

Tomb Raider to gra akcji opowiadająca o przygodach młodej archeolog Lary Croft. Produkcja studia Crystal Dynamics stanowi „restart” popularnej serii, istniejącej już od 1996 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami