PlayStation App dostępne na iOS i Androida

AKTUALIZACJA: Aplikacja opublikowana w Europie.

Aktualizacja: PlayStation App jest już dostępne w europejskich działach sklepów iTunes oraz Google Play, do ściągnięcia bez dodatkowych opłat.

Aplikacja jest już dostępna od jakiegoś czasu z poziomu amerykańskich sklepów, ale najnowsza aktualizacja przygotowuje program na piątkową premierę PlayStation 4 w Europie.

*

Oryginalna wiadomość: Sony opublikowało oficjalną aplikację PlayStation App na urządzenia przenośne z systemami iOS i Android, umożliwiającą połączenie smartfonów i tabletów z PlayStation 4.

1

Wczoraj aplikacja pojawiła się w amerykańskim Google Play oraz iOS App Store, dostępna za darmo.

PlayStation App oferuje miniaturową wersję społecznościowego interfejsu konsoli, z aktywnością znajomych czy informacją o włączonych grach.

Użytkownicy mogą też odbierać i wysyłać wiadomości tekstowe i głosowe oraz zaproszenia do rozgrywek sieciowych i ustalać zawartość zakupioną w PlayStation Store w kolejce do automatycznego pobierania.

Przycisk „Połącz z PS4” włączy funkcję „drugiego ekranu”. Tę opcję wspiera obecnie platformowy Knack oraz zestaw mini-gier Playroom.

Sony zapowiadało także funkcję przesyłu rozgrywki z konsoli na urządzenia przenośne, bez potrzeby instalacji tytułów na smartfonie lub tablecie.

Nie ogłoszono jeszcze wersji aplikacji na Windows Phone.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami