Darmowy dodatek do GTA Online debiutuje w przyszłym tygodniu

AKTUALIZACJA: DLC dostępne na X360.

Aktualizacja: Darmowe DLC Beach Bum do Grand Theft Auto Online jest już dostępne na konsoli Xbox 360, gdzie zajmuje 33,12 MB. Do instalacji wymagana jest najnowsza poprawka, która powinna ściągnąć się po włączeniu gry, obejmująca 64 MB.

*

1

Oryginalna wiadomość: W przyszłym tygodniu Rockstar opublikuje darmowy dodatek do Grand Theft Auto Online - Beach Bum, razem z kolejną aktualizacją trybu sieciowego.

Po rozesłaniu „pakietów stymulujących” z wirtualną gotówką, producent może już zacząć wprowadzać nową zawartość. Rozszerzenie obejmuje dwie bronie (pistolet SNS i rozbitą butelkę), trzy plażowe pojazdy, motorówkę, „dużo” nowych zleceń do wykonania oraz kolejne ubrania, fryzury i tatuaże.

Nowe zajęcia dla graczy to między innymi wyścigi na plaży, deathmatche, skoki ze spadochronem czy ataki gangów - wyjaśnia Rockstar na oficjalnej stronie.

Nowe wyposażenie i pojazdy pojawią się także w kampanii dla pojedynczego gracza, dostępne dla wszystkich trzech bohaterów.

W przyszłych dodatkach producent planuje udostępnić edytor zawartości, wykonywanie skoków w kooperacji i tryb Capture the Flag.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami