Siedem szczegółów na temat PS4

Także ładowanie przez USB w trybie czuwania.

Serwis Engadget miał już okazję dość dokładnie poznać najnowsza konsolę Sony. W jednym z artykułów opublikowano siedem małych, ale istotnych szczegółów na temat PlayStation 4.

Dziennikarze serwisu chwalą czat, łączący maksymalnie osiem osób. Grupa zostaje połączona niezależnie od włączonej gry czy aplikacji i wspiera także osoby korzystające z PS Vita. Można uruchomić więcej niż jeden czat.

Przycisk PS Home w nowym padzie umożliwia przeniesienie się do menu, ale jego dwukrotne wciśnięcie szybko przełącza gracza do ostatniej aktywnej aplikacji.

Funkcja logowania „jako gość”, ułatwiająca dostęp do własnej zawartości i biblioteki na dowolnej konsoli, dba o bezpieczeństwo gracza - po wylogowaniu wszystkie informacje na temat użytkownika zostają usunięte.

Zdobyte trofea wyświetlane są obok laurów odblokowanych jeszcze na PlayStation 3 i PS Vita. Pojawia się także statystyka rzadkości, określająca popularność i poziom trudności danych trofeów.

Sony wprowadziło zmiany w PlayStation Store - sklep jest teraz podobno lepiej posegregowany. Osobne kategorie obejmują największe tytuły, gry niezależne, darmowe, a także produkcje transferowane z PS3 do PS4 w ramach specjalnych ofert.

Ostatni z wymienionych w serwisie Engadget szczegółów to możliwość ładowania kontrolera - i innych urządzeń - poprzez USB, nawet przy konsoli pozostawionej w trybie czuwania.

PlayStation 4 debiutuje w Polsce za dwa tygodnie - 29 listopada.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami