Testy MMO EverQuest Next Landmark rozpoczną się w lutym

Gwarantowany dostęp dla graczy, którzy zakupią jeden ze specjalnych pakietów.

Testy gry sieciowej EverQuest Next Landmark rozpoczną się 28 lutego. Sony Online Entertainment uruchomiło sprzedaż specjalnych pakietów, dzięki którym można zagwarantować sobie dostęp do wczesnej wersji.

EverQuest Next Landmark to jedna z dwóch gier MMO, nad którymi pracują projektanci z SOE. Jest darmową, inspirowaną Minecraftem produkcją, w której gracze będą zajmowali się tworzeniem obiektów, budynków i wszelkiego rodzaju struktur w ogromnym świecie.

Najlepsze dzieła będą przenoszone do EverQuest Next, bardziej tradycyjnego MMO, w którym stworzymy bohatera i wyruszymy szukać przygód razem z innymi użytkownikami.

Choć Landmark ma funkcjonować jako tytuł Free to Play, twórcy będą oferować odbiorcom możliwość zakupu różnych przedmiotów. Przykładem są wspomniane wcześniej pakiety, gwarantujące dostęp do testów MMO. Przygotowano trzy zestawy: za 16, 53 i 89 euro. Najtańszy kupimy więc za ok. 68 zł. Nabywcy mogą liczyć na bonusy pomocne w budowaniu, a także na specjalne tytuły i unikalny wygląd postaci.

Dokładny opis każdego zestawu zawarto w materiale wideo. Poniżej znajdziecie też drugi film, który przedstawia przyspieszony proces tworzenia struktury w EverQuest Next Landmark.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami