Hearthstone z rozgrywką międzyplatformową

Gdy tylko wszystkie wersje darmowej produkcji zostaną dopracowane i opublikowane.

Hearthstone: Heroes of Warcraft, darmowa karciana gra od firmy Blizzard, zaoferuje w finalnej wersji rozgrywkę międzyplatformową - informuje serwis Shacknews.

Oznacza to, że będziemy mogli rywalizować ze wszystkimi użytkownikami - zarówno grającymi na PC, ale też na telefonach z Androidem, iPhone'ach czy iPadach.

Eric Dodds, główny projektant, przypomniał, że niezależnie od urządzenia, na każdym będziemy mogli zyskać błyskawiczny dostęp do własnego zestawu kart. Nasze dane będą bowiem przechowywane w systemach sieci Battle Net.

- Możesz zacząć rozgrywkę rano na PC, a parę godzin później chwycić za iPada i od razu będziesz miał przed sobą wszystkie swoje talie - zaznaczył twórca.

Hearthstone znajduje się obecnie w fazie zamkniętych testów. Beta zostanie otwarta najpóźniej na początku 2014 roku. Pełna wersja zadebiutuje kilka miesięcy później na komputerach PC i Mac, następnie gra ukaże się na pozostałych platformach.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami