Spóźnione Halloween - Dota 2 z obchodami Diretide w najnowszej aktualizacji

AKTUALIZACJA: Startują obchody Diretide.

Aktualizacja: Zgodnie z obietnicami Valve, razem z publikacją najnowszego patcha rozpoczęły się obchody spóźnionego nieco Diretide. Święto Halloween w wersji Dota 2 potrwa do 28 listopada.

Razem z łatką wprowadzono dwóch nowych bohaterów - Earth Spirit i Ember Spirit, systemy tworzenia własnych przedmiotów i treningu innych graczy oraz kolejne ustawienie kamery. Dodano także tryb dla daltonistów i napisy.

*

Oryginalna wiadomość: W najnowszej aktualizacji do strategii Dota 2 rozpoczną się obchody Diretide, związane „tradycyjnie” ze świętem Halloween.

Po raz pierwszy uroczystości zorganizowano w ubiegłym roku, zmieniając niektóre elementy rozgrywki w popularnej produkcji: Roshan - jeden z najpotężniejszych potworów - swobodnie przemieszczał się po mapie, zbierając słodkości, a w sklepie pojawiły się nowe przedmioty.

Jednak w tym roku Valve nie zdecydowało się zorganizować święta, co spotkało się z niezadowoleniem graczy, oczekujących powrotu jednorazowej „tradycji”. Fani Dota 2 zaczęli wyrażać gniew w serwisie Metacritic, sztucznie zaniżając oceny. Pojawiły się także groźby i oskarżenia na Twitterze i oficjalnym forum.

„Za każdym razem, gdy popełniamy błąd, sprawdzamy co się stało i naprawiamy pomyłkę” - napisano na blogu gry. „W tym roku nie opublikowaliśmy Diretide, co wywołało niezadowolenie. To był błąd, a następnie pogorszyliśmy sprawę, nie komunikując się z fanami.”

Twórcy zapewniają, że opóźnienie spowodowane jest pracami nad „ogromną” aktualizacją. Dodali także, że przygotowanie wydarzenia na Halloween nie jest wbrew pozorom proste. Diretide rozpocznie się jednak wraz z kolejnym patchem - „wkrótce”.

Produkcja Valve reprezentuje gatunek MOBA - drużynowe hybrydy gry akcji i strategii czasu rzeczywistego. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny. Celem jest zniszczenie głównej budowli kryjącej się w głębi bazy drużyny przeciwnej.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami