Hearthstone: Heroes of Warcraft w przyszłym roku na iPhone'a i Androida

Otwarte testy gry w przyszłym miesiącu.

Gra karciana Hearthstone: Heroes of Warcraft trafi także na iPhone'y oraz smartfony z Androidem - poinformował Blizzard podczas imprezy BlizzCon.

Premierę zaplanowano na drugą połowę przyszłego roku. Tymczasem zapowiedziane już edycje PC i Mac wejdą w fazę otwartych testów beta w przyszłym miesiącu. W planach jest także konwersja na iPada.

- Ale w języku Blizzarda może to oznaczać styczeń przyszłego roku - dodał Rob Pardo, dyrektor kreatywny studia. Deweloper przyznał podczas prezentacji, że sterowanie dotykowe sprawdza się świetnie, ale nie wszyscy gracze posiadają tablety, stąd wejście na telefony.

Twórcy opracowują także złotych bohaterów, do odblokowania w nowym trybie rankingowym. Takie postacie będą w pełni animowane, jak złote potwory.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to - jak pisał Mateusz - „karcianka piękna w swej prostocie, dostarczająca wielu emocji. Potrafi też być wymagająca, gdy trafimy na doświadczonego przeciwnika. Jest na co czekać.”

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami