Jutro rozpoczyna się BlizzCon

Prezentacje najnowszych gier Blizzarda. Transmisja w Internecie za 30 euro (ok. 125 zł).

Dwudniowa impreza BlizzCon rozpoczyna się jutro w kalifornijskim Anaheim. Blizzard jak co roku szykuje pokazy swoich najnowszych tytułów, a także spotkanie z reżyserem filmu Warcraft.

Potwierdzono już, że gracze obecni w halach targowych będą mogli sprawdzić pierwszy dodatek do Diablo 3 - Reaper of Souls, w wersji PlayStation 4. Twórcy szykują także pokazy i prezentacje karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Prawdopodobnie poznamy więcej informacji na temat sieciowej strategii Heroes of the Storm, znanej wcześniej jako Blizzard All-Stars. Mówi się też o tajemniczym Warlords of Draenor, czyli najpewniej nowym rozszerzeniu do MMO World of Warcraft.

„Prowadziliśmy intensywne, wewnętrzne testy przez ostatnie miesiące i gra znacząco ewoluowała” - mówi o Heroes of the Storm Mike Morehaime, szef Blizzarda. „Uznaliśmy, że zmiana nazwy na coś bardziej pasującego do rozgrywki jest odpowiednim krokiem.”

Graczom, którzy nie mogą wybrać się jutro do Kalifornii, pozostaje skorzystanie z wirtualnego biletu, upoważniającego do oglądania transmisji z paneli dyskusyjnych, wywiadów oraz do odebrania cyfrowych nagród. Przepustka kosztuje 30 euro (ok. 125 zł). Początek o godzinie 20 polskiego czasu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami