Nieznana liczba użytkowników usługi Xbox Live otrzymała maile od Microsoftu, oferujące pełną kopię darmowej bijatyki Killer Instinct w dniu premiery konsoli - 22 listopada.

1

Z wiadomości wynika, że szczęśliwcy otrzymają wersję z odblokowanymi wszystkimi wojownikami, za co inni gracze będą musieli zapłacić.

„Jesteśmy fanami naszych fanów” - napisano w mailu. „Dziękujemy za przywiązanie do Xboksa. Chcemy okazać naszą wdzięczność, więc oferujmy Killer Instinct.”

Na oficjalnym koncie pomocy technicznej Xboksa w serwisie Twitter potwierdzono, że wiadomości nie są próbą oszustwa, choć takie głosy zdążyły się już pojawić.

„Wybraliśmy grono fanów Xboksa, dziękując za wsparcie i świętując rychłą premierę Xbox One” - napisano, bez podawania większej liczby szczegółów.

Gracze porównują statystyki w usłudze Xbox Live, starając się odkryć wzór, według którego wybierano szczęśliwców. Niestety, bez powodzenia.

„Nie mamy nic do ogłoszenia, poza tym, że część użytkowników otrzymała prezent” - napisał przedstawiciel Microsoftu. „Bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym Gamerscore, staż na Xbox Live i dostęp do konsoli Xbox One na rynku w danym kraju.”

Reklama

Powiązane gry

O autorze