Microsoft rozdaje bijatykę Killer Instinct za darmo dla wybranych graczy

„Jesteśmy fanami naszych fanów.”

Nieznana liczba użytkowników usługi Xbox Live otrzymała maile od Microsoftu, oferujące pełną kopię darmowej bijatyki Killer Instinct w dniu premiery konsoli - 22 listopada.

1

Z wiadomości wynika, że szczęśliwcy otrzymają wersję z odblokowanymi wszystkimi wojownikami, za co inni gracze będą musieli zapłacić.

„Jesteśmy fanami naszych fanów” - napisano w mailu. „Dziękujemy za przywiązanie do Xboksa. Chcemy okazać naszą wdzięczność, więc oferujmy Killer Instinct.”

Na oficjalnym koncie pomocy technicznej Xboksa w serwisie Twitter potwierdzono, że wiadomości nie są próbą oszustwa, choć takie głosy zdążyły się już pojawić.

„Wybraliśmy grono fanów Xboksa, dziękując za wsparcie i świętując rychłą premierę Xbox One” - napisano, bez podawania większej liczby szczegółów.

Gracze porównują statystyki w usłudze Xbox Live, starając się odkryć wzór, według którego wybierano szczęśliwców. Niestety, bez powodzenia.

„Nie mamy nic do ogłoszenia, poza tym, że część użytkowników otrzymała prezent” - napisał przedstawiciel Microsoftu. „Bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym Gamerscore, staż na Xbox Live i dostęp do konsoli Xbox One na rynku w danym kraju.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami