Grand Theft Auto 5: Nowa aktualizacja na początku przyszłego tygodnia

AKTUALIZACJA: Poprawka dostępna.

Aktualizacja: Rockstar informuje na oficjalnej stronie, że najnowsza aktualizacja do GTA 5 została opublikowana na konsolach PS3 i X360. Twórcy zapewniają, że poradzili sobie z problemem znikających postępów i wprowadzili zabezpieczenia, które mają uchronić graczy przed awariami serwerów w przyszłości.

Wysyłka pierwszej transzy „pakietu stymulującego” w wysokości 250 tys. wirtulanych dolarów powinna rozpocząć się w najbliższych dniach.

*

1

Oryginalna wiadomość: Rockstar spodziewa się, że aktualizację 1.05 do Grand Theft Auto 5 uda się opublikować na początku przyszłego tygodnia. Po premierze patcha gracze otrzymają obiecywany „pakiet stymulujący”, zawierający 500 tys. wirtualnych dolarów.

Pierwotnie dwie transze po 250 tys. miały zostać wypłacone już jakiś czas temu, w ramach zadośćuczynienia za problemy z serwerami GTA Online. Deweloperom nie udało się jednak rozwiązać wszystkich problemów z grą, więc inicjatywę opóźniono.

  • GTA 5 Poradnik - 100% ukończenia gry, misje główne i poboczne, mapy, wszystkie sekrety i znajdźki.

Serwery trybu sieciowego włączono 1 października tego roku, dwa tygodnie po premierze kampanii fabularnej. Szybko okazało się, że infrastruktura przygotowana przez producenta nie jest wystarczająco wydolna, a w samej grze ujawniono także liczne błędy i usterki.

Na początku przyszłego miesiąca gracze otrzymają dodatek Beach Bum Pack, z dostępem do nowych pojazdów oraz kilku broni, których będziemy mogli używać zarówno w GTA Online, jak też w trybie dla jednego gracza.

Kreator zawartości trafi do gry nieco później, prawdopodobnie jeszcze przed końcem jesieni. Dzięki temu narzędziu, użytkownicy będą mogli tworzyć w GTA Online własne potyczki w trybie Deathmatch oraz misje typu Race Jobs.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami