Stojak do Kinecta z wbudowaną osłoną dla dbających o prywatność wkrótce w sprzedaży

AKTUALIZACJA: Kolejny model.

Aktualizacja: Osłony na Kinect zdają się być coraz popularniejsze. W ofercie sieci Amazon pojawił się kolejny model, także wyceniony na 20 dol. (ok. 61 zł).

Tym razem otrzymujemy bardziej zaawansowany wynalazek, umożliwiający proste przesuwanie pokrywy, bez potrzeby zdejmowania całości. Gadżet wykonano z czarnego, świecącego plastiku, imitującego obudowę konsoli.

„Chroń soczewkę przed zarysowaniami, kurzem i odciskami palców” - reklamują twórcy.

2

*

Oryginalna wiadomość: Firma PDP, zajmująca się produkcją akcesoriów i gadżetów, przygotowuje własny stojak dla Kinecta, wyposażony w praktyczną nakładkę, zasłaniającą czujniki urządzenia.

1

Gadżet można już zamawiać w sklepie Amazon, w cenie 20 dol. (ok. 61 zł) - informuje serwis Polygon. Całość radzi sobie świetnie zarówno z czujnikiem kolorowym, jak i tym działającym na podczerwień. Premiera w grudniu.

„Zamontuj czujnik Kinect z Xbox One do niemal każdego telewizora” - czytamy w opisie. „Instalacja jest szybka, prosta i nie wymaga żadnych narzędzi. Rozwiązanie idealne dla płaskich telewizorów HD. Osłona zapewnia prywatność i blokuje kamery RGB i IR.”

Microsoft potwierdzał już wcześniej, że Kinect nie będzie „podglądał” użytkowników bez ich zgody, a zgromadzone dane nigdy nie opuszczą konsoli.

W dniu premiery Xbox One gotowa będzie aktualizacja, dzięki której konsolę uruchomimy także bez podłączonego czujnika, co w pierwotnych planach miało być niemożliwe.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami