Gracze GTA Online nadal bez obiecywanego pół miliona wirtualnych dolarów

AKTUALIZACJA: Rozpoczęto transfer pieniędzy.

Aktualizacja: Po udanym wyeliminowaniu błędów ze znikającym stanem rozgrywki, Rockstar rozpoczął transfer obiecywanych 500 tys. wirtualnych dolarów.

Pieniądze otrzymają wszyscy gracze, którzy w październiku borykali się z problemami z serwerami. Przelewy zajmą dwa dni, ale wszyscy poszkodowani powinni otrzymać gotówkę do piątku. Zmieniono także pierwotne założenia, mówiące o podziale na transze, a całość zostanie wypłacona jednorazowo.

*

Oryginalna wiadomość: Rockstar obiecywał, że jeszcze w tym tygodniu posiadacze GTA Online, którzy napotkali na problemy z serwerami po premierze, otrzymają pierwszą transzę rekompensaty - 250 tys. wirtualnych dolarów. Wszystko wskazuje na to, że termin wypłaty zostanie opóźniony.

„Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się podać więcej informacji. Jak już wcześniej mówiono, chcemy upewnić się, że rozwiązano problemy z utratą postępów w rozgrywce, zanim rozdamy obiecywane 500 tysięcy” - napisano na oficjalnej stronie. „Dziękujemy za cierpliwość.”

Serwery trybu sieciowego włączono 1 października tego roku, dwa tygodnie po premierze kampanii fabularnej. Szybko okazało się, że infrastruktura przygotowana przez producenta nie jest wystarczająco wydolna, a w samej grze ujawniono także liczne błędy i usterki.

Połowę gotówki planowano przelać do końca obecnego tygodnia. Drugą - do końca miesiąca. Nie wiadomo, jak zmieni się teraz harmonogram wypłat.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami