Nie ma planów przeniesienia dwóch pierwszych części Wiedźmina na PS3

Za to w Dzikim Gonie pojawią się Gnomy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie pierwszą grą z serii, zmierzającą także na konsolę Sony. Posiadacze PlayStation 3 nie powinni raczej liczyć na premierę dwóch poprzednich części - CD Projekt Red nie ma obecnie takich planów.

Grupa deweloperów z polskiego studio odpowiadała na pytania w serwisie społecznościowym Raptr.

„Czy jest możliwość przeniesienia Wiedźmina 1 lub 2 na PS3” - zapytał fan o pseudonimie wielku. „Nie ma takich planów. Przepraszamy” - usłyszał w odpowiedzi (dzięki, Gamespot).

Z szeregu pytań i odpowiedzi dowiedzieliśmy się także, że w mieście Novigrad w Dzikim Gonie zobaczymy najpewniej Gnomy, podczas rozgrywki spotkamy też kilka postaci znanych z książek Sapkowskiego.

Wśród mini-gier pojawi się ponownie walka na pięści oraz rzucanie nożami. Powtórzono zapewnienia o braku DLC rozszerzających historię. Główna linia fabularna zapewni około 50 godzin rozgrywki, drugie tyle przeznaczymy na zadania poboczne.

Ostatnia odsłona przygód Geralta z Rivii ukaże się w przyszłym roku, na PC oraz konsolach nowej generacji. Więcej szczegółów na temat Dzikiego Gonu znaleźć można w naszej relacji z pokazu gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami