Assassin's Creed: Liberation HD zadebiutuje w styczniu

AKTUALIZACJA: 15 stycznia premiera na X360.

Aktualizacja: Ubisoft potwierdził na Twitterze, że Assassin's Creed: Liberation w wersji HD zadebiutuje na konsoli Xbox 360 już 15 stycznia przyszłego roku, czyli równocześnie z edycjami PlayStation 3 i PC.

*

Oryginalna wiadomość: Poznaliśmy datę premiery Assassin's Creed: Liberation HD. Produkcja ma ukazać się 14 stycznia w cyfrowej dystrybucji na PS3 w Ameryce Północnej. Można spodziewać się, że dzień później trafi do europejskiego PlayStation Network.

Wersja PC zadebiutuje 15 stycznia, informuje o tym nowy wpis na stronie produktu w sklepie Steam. Grę wyceniono tam na 20 euro (ok. 84 zł).

Tytuł ma trafić też na Xboksa 360, nie wiemy jednak, czy na tę platformę również ukaże się w tym samym miesiącu.

Assassin's Creed: Liberation zadebiutowało w 2012 roku, jako produkcja przeznaczona dla konsoli PlayStation Vita. Akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie w latach 1765-1780, podczas amerykańskiej rewolucji. Gracz wciela się w Aveline, która dołącza do zakonu Asasynów i pomaga w walce z Templariuszami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami