Córka Ellen Ripley główną bohaterką w Alien: Isolation? - raport

Strzelanka FPS z elementami skradanki.

Anonimowe źródło serwisu Kotaku sugeruje, że ujawniony wczoraj tytuł Alien: Isolation to w rzeczywistości nowa gra od studia Creative Assembly, powstająca na obie generacje konsol.

Rozmówca jest podobno „zaznajomiony z działaniami Segi”. Ujawnił, że twórcy czerpią inspiracje z tytułów pokroju Dishonored czy Bioshock, a projekt łączy elementy strzelanki z perspektywy pierwszej osoby ze skradanką i horrorem.

Źródło wskazuje, że główną bohaterką będzie Amanda Ripley, córka Ellen Ripley z serii filmów z Obcymi. Fabuła toczy się na stacji kosmicznej, a strzelać będziemy do „klonów i żołnierzy”.

Alien: Isolation już doczekało się kilku opóźnień - projekt pierwotnie planowano zapowiedzieć na tegorocznych targach E3. Wydawca wyciągnął jednak wnioski z nieudanej premiery Aliens: Colonial Marines i dba o jak najwyższą jakość.

Kotaku wskazuje, że powyższe informacje pochodzą sprzed sześciu miesięcy i od tego czasu szczegóły mogły ulec zmianie, choć większość informacji została wczoraj ponownie potwierdzona przez anonimowego rozmówcę.

alien
Chyba nie o takich Obcych chodzi

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami