Testy wczesnej wersji Elite: Dangerous rozpoczną się w grudniu

Dla osób wspierających grę finansowo.

Użytkownicy wspierający kampanię Elite: Dangerous na Kickstarterze już w grudniu będą mogli przystąpić do testów wczesnej wersji kosmicznego symulatora.

Informację podał szef odpowiedzialnego za produkcję studia Frontier Developments, David Braben, w najnowszym dzienniku deweloperskim.

Poszczególne fazy testów skoncentrują się na różnorodnych aspektach symulacji - na początek gracze sprawdzą niemal ukończony już system walki.

Dostęp do testów alpha kosztuje 200 funtów (ok. 980 zł). Następnie twórcy przewidują start fazy beta, dostępnej dla użytkowników wpłacających 100 funtów (ok. 490 zł). Po tych dwóch etapach, już przed samą premierą, nastąpi etap „gamma”, dla wszystkich osób, które wsparły produkcję finansowo.

Klasyczne Elite zostało wydane w 1984 roku na mikrokomputery BBC. Elite uznawane jest za jednego z prekursorów całego gatunku trójwymiarowych symulatorów kosmicznych. Kampania na Kickstarterze, w której zbierano pieniądze na nową odsłonę serii, zakończyła się powodzeniem w styczniu tego roku. Pozyskano 1,5 mln dol. Gra ukaże się w przyszłym roku na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami