Dwa nowe DLC z mapami do Civilization 5

„Realistyczne” kontynenty i kraje.

Firaxis Games ogłosiło, że turowa strategia Civilization 5 została rozszerzona o DLC Scrambled Continents. W listopadzie premiera drugiego dodatku - Scrambled Nations.

Wydane wczoraj DLC wprowadza mapy, bazujące na kształcie Afryki, Azji, obu Ameryk, Europy, Środkowego Wschodu i Antarktyki. Zgadzają się tylko ogólne linie - zawartość wewnątrz kontynentów generowana jest losowo przy każdym rozpoczęciu rozgrywki. Dodatek wyceniono na 4,49 euro (ok. 19 zł).

Producent poinformował także, że 5 listopada opublikuje podobny dodatek, z mapami bazującymi na poszczególnych krajach. Zagramy na terenie Australii, Chin, Kanady, Japonii, Skandynawii i Wielkiej Brytanii. I w tym przypadku „wnętrza” generowane są losowo. Nie zmienia się także cena.

Turowa strategia Civilization 5 debiutowała w 2010 roku na PC. Gra doczekała się już dwóch większych rozszerzeń: Bogowie i Królowie oraz Nowy Wspaniały Świat.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami