Rockstar nie przywróci utraconych bohaterów w Grand Theft Auto Online

Trzeba zacząć od nowa.

Rockstar potwierdził, że bohaterowie utraceni w wyniku problemów z serwerami GTA Online nie zostaną przywróceni.

„Dla osób pytających o przywrócenie utraconych postaci - nie będzie to możliwe. Mamy jednak nadzieję, że dodatkowy zastrzyk gotówki osłodzi nieco nowy start w Los Santos.”

„Biorąc pod uwagę problemy techniczne w pierwszych dniach funkcjonowania GTA Online, planujemy wręczenie graczom pakietów pomocowych” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie. O wirtualnej gotówce dla graczy GTA Online pisaliśmy w piątek.

Producent oferuje „specjalną, stymulującą paczkę” dla wszystkich, którzy grali - lub zagrają - w październiku w tryb wieloosobowy. Pół miliona wirtualnej gotówki powędruje na konta bankowe od przyszłego tygodnia - w dwóch transzach.

Serwery trybu sieciowego GTA 5 włączono 1 października tego roku, dwa tygodnie po premierze kampanii fabularnej. Szybko okazało się, że infrastruktura przygotowana przez Rockstara nie jest wystarczająco wydolna, a w samej grze ujawniono także liczne błędy i usterki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami