Modern Warfare 2 najpopularniejszym tytułem w historii sieci Amazon w UK

GTA 5 już na czwartym miejscu.

W związku z obchodami 15-lecia działalności, brytyjski oddział sieci sklepów internetowych Amazon rozpoczął publikację najpopularniejszych produktów w poszczególnych kategoriach.

Ujawniono także najlepiej sprzedające się gry wideo. W tej dziedzinie zdecydowaną przewagę ma seria Call of Duty. Warto zauważyć, że choć dane zbierano przez 15 lat, na czwarte miejsce zdołało awansować wydane we wrześniu tego roku GTA 5.

Poniżej pełne zestawienie:

  1. Call of Duty: Modern Warfare 2
  2. Call of Duty: Black Ops
  3. Call of Duty: Modern Warfare 3
  4. Grand Theft Auto 5
  5. Call of Duty: Black Ops 2
  6. FIFA 10
  7. FIFA 13
  8. FIFA 12
  9. The Elder Scrolls V: Skyrim
  10. Zumba Fitness

„Call of Duty, Grand Theft Auto i FIFA to trzy największe marki rozrywkowe na świecie, więc ich dominacja nie powinna dziwić” - zauważa Ketu Patel, odpowiedzialny za gry wideo w brytyjskim oddziale Amazona, który jest także popularnym miejscem zakupów wśród polskich graczy.

„Sukces Skyrima oznacza także, że jest na rynku miejsce na epickie gry fantasy, a pozycja Zumby Fintess to odzwierciedlenie licznej grupy fanów Wii w Wielkiej Brytanii.”

Jak informuje serwis VideoGamer, wśród muzyki najpopularniejszy był album Adele - „21”, w DVD film „Mamma Mia!”, a najlepiej sprzedająca się książka to „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami