Erotyczne sceny w Dragon Age: Inquisition będą „dojrzałe i w dobrym guście”

Twórcy chcą wzorować się na rozwiązaniach zastosowanych w serii Mass Effect.

BioWare chce uczynić erotyczne sceny w Dragon Age: Inquisition bardziej eleganckimi, niż w poprzednich odsłonach. Twórcy uważają, że w serii Mass Effect udało się osiągnąć zadowalający efekt w tego typu fragmentach gry.

sexda
Erotyczne sceny w Dragon Age: Początek wzbudzały negatywne uczucia

- Myślę, że takie sceny w Mass Effect były zrealizowane bardzo dobrze, chcemy pójść z Inquisition w tym samym kierunku - powiedział Jonathan Perry, reżyser scen przerywnikowych, w wywiadzie z GamerZines.

Perry stwierdził też, że tym razem, zespół chce skupić się przede wszystkim na atmosferze i okolicznościach aktu seksualnego.

- Chodzi nam nie tylko o sam seks, ale przede wszystkim o pokazanie tego, że jest on kulminacją trwałej więzi, spędzania czasu z daną postacią, poznawania jej, dlatego sceny te będą dojrzale i w dobrym guście.

Warto zaznaczyć, że pierwsza odsłona serii - Dragon Age: Początek - była krytykowana przez graczy i dziennikarzy za niezbyt gustowne przedstawienie intymnych stosunków między bohaterem i jednym z towarzyszy.

Dragon Age: Inquisition ma ukazać się jesienią 2014 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami