Pół milion wirtualnych dol. w ramach przeprosin za błędy w GTA Online

Rockstar próbuje odkupić winy.

1
Gracz woleliby pewnie mniej wirtualne dolary

Rockstar przeleje pół milion wirtualnych dolarów na konta graczy GTA Online, poszkodowanych w wyniku problematycznej premiery produkcji.

Serwery trybu sieciowego włączono 1 października tego roku, dwa tygodnie po premierze kampanii fabularnej. Szybko okazało się, że infrastruktura przygotowana przez producenta nie jest wystarczająco wydolna, a w samej grze ujawniono także liczne błędy i usterki.

Teraz działanie GTA Online już się poprawiło, a Rockstar oferuje „specjalną, stymulującą paczkę” dla wszystkich, którzy grali - lub zagrają - w październiku w tryb wieloosobowy. Pół miliona wirtualnej gotówki powędruje na konta bankowe od przyszłego tygodnia.

Aby nie zaburzyć wewnętrznej ekonomii, wypłata odbędzie się w dwóch transzach po 250 tys.: pod koniec następnego tygodnia i na koniec miesiąca.

„Mamy nadzieję, że te pieniądze umożliwią świeży start graczom, którzy borykali się problemami z serwerami, z połączeniem i utratą postępów w rozgrywce w pierwszych dniach GTA Online” - napisał producent.

Użytkownicy zainteresowani dodatkowymi pieniędzmi będą też musieli zainstalować łatkę 1.04 w przyszłym tygodniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami