Rockstar naprawia znikające postacie i postępy w Grand Theft Auto Online

Aktualizacja dostępna na PS3, dzisiaj na X360.

Rockstar twierdzi, że najnowsza aktualizacja GTA Online eliminuje problemy ze znikającymi postaciami i kasowaniem postępów w sieciowej rozgrywce. Łatka jest już dostępna na PlayStation 3, na konsoli Xbox 360 powinna zadebiutować jeszcze dzisiaj.

1
To wszystko przez niego

„Ta aktualizacja rozwiązuje problem utraconych postępów w grze, poza jednym wyjątkiem: gdy gracz zakupi samochód, ale rozgrywka nie zostanie zapisana z powodu błędu na serwerze” - wyjaśniają twórcy. „Łatka dla tej konkretnej usterki jest właśnie opracowywana. Wkrótce opublikujemy więcej informacji.”

Patch naprawia także szereg mniejszych błędów, takich jak niekończące się doczytywania, problemy z kamerą i interfejsem, zacinanie się postaci w konkretnych miejscach czy usterki w niektórych wyścigach.

Twórcy pracują nad innymi zgłoszonymi błędami i nadal zalecają „ręczne” zapisywanie postępów w GTA Online, poprzez przejście do trybu dla pojedynczego gracza przed wyłączeniem konsoli.

Rockstar proponuje także, by gracze nie tworzyli nowych bohaterów, jeśli pierwsza stworzona postać „zniknie” z listy wyboru: należy cofnąć się do trybu dla pojedycznego gracza i jeszcze raz wybrać GTA Online z menu pauzy (i powtarzać do skutku).

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami