Dwie kampanie w Need for Speed: Rivals

Każda z osobnym zestawem misji i wyzwań.

Projektanci z Ghost Games wypowiedzieli się na temat postępów w rozgrywce w Need for Speed: Rivals. W grze znajdą się dwie, oddzielne kampanie - jedna dla policjanta, druga dla kierowcy.

„Każda kariera to trzy osobne zestawy wyzwań, których wykonywanie przyczyni się do postępu historii” - napisał jeden z twórców w artykule na stronie Electronic Arts.

„Narracja pomaga w płynnym przechodzeniu gry, ale to jakie Zadania czy Listy Prędkości wybierzesz, zależy tylko od ciebie. Zadania policjanta dzielą się na Patrole, Kontrole i Działania w Ukryciu. Kierowca będzie miał do wyboru Wyścigi, Pościgi i Jazdy na Czas”.

Twórcy podkreślili też, że po ukończeniu kampanii, będziemy mogli wrócić do świata gry i na spokojnie ukończyć wszystkie wyzwania. Obszar dostępny w grze, Redview County, ma być większy niż miasto z ostatniej odsłony serii. To ponad 160 kilometrów dróg, zaprojektowanych specjalnie tak, by były idealne dla dużych prędkości.

Need for Speed: Rivals zadebiutuje pod koniec listopada, trafi na PC, PS3, PS4, Xboksa 360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami