The Wolf Among Us - premiera przygodówki na PC i Mac w tym miesiącu

Ruszyła sprzedaż przedpremierowa.

Studio Telltale opublikowało przygodówkę The Wolf Among Us na Steamie. Grę można już zamawiać w sprzedaży przedpremierowej - tytuł powinien zadebiutować jeszcze w tym miesiącu.

Najnowsza produkcja twórców The Walking Dead jest obecnie przeceniona o 10% - kosztuje 20,69 euro (ok. 87 zł). Zamówienie można złożyć także bezpośrednio na stronie producenta, gdzie gra oferowana jest za 22,49 dol. (ok. 95 zł).

Co ciekawe, ta druga opcja zagwarantuje także płytę DVD z całym sezonem przygodówki - The Wolf Among Us ukaże się w pięciu epizodach. Oferta dotyczy jedynie wersji PC oraz Mac i wymaga uiszczenia dodatkowych kosztów przesyłki. Gra trafi w przyszłości także na X360 i PS3.

Telltale potwierdziło już, że projekt zadebiutuje w październiku, a dokładną datę poznamy podobno „wkrótce”.

The Wolf Among Us bazuje na licencji komiksu Fables. Za scenariusz odpowiadają ludzie z Telltale Games, ale zarówno właściciel praw do powieści graficznej - DC Comics - oraz twórca uniwersum - Bill Willingham - czuwają, by przedstawione wydarzenia nie odbiegały od kanonu serii. Gracz wciela się w detektywa imieniem Bigby Wolf. Bohater stara się zapanować nad bajkowymi kompanami w fantastycznej wizji miasta Nowy Jork.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami