Rockstar zawiesza transakcje cyfrowe w Grand Theft Auto Online

AKTUALIZACJA: Jutro publikacja poprawki.

Aktualizacja: Rockstar zapewnił w informacji na oficjalnej stronie, że pracuje nad aktualizacją wersji Xbox 360 i PlayStation 3. „Mamy nadzieję, że poprawka dostępna będzie do ściągnięcia już jutro”.

*

Oryginalna wiadomość: Wydane 1 października GTA Online nadal boryka się z problemami. Serwery nie radzą sobie ze zbyt dużym zainteresowaniem, a Rockstar postanowił zawiesić sprzedaż wirtualnej gotówki przez transakcje cyfrowe.

„Wstrzymaliśmy możliwość zakupu zestawów GTA$ do czasu, gdy wszyscy użytkownicy będą mogli bez problemów połączyć się z serwerami” - czytamy na oficjalnej stronie.

Twórcy zapewniają, że rozwiązali już problem z wersją PS3 - usterka serwerów PlayStation Network powodowała, że ograniczono liczbę jednoczesnych połączeń.

Już wczoraj producent informował, że „na okrągło” pracuje nad naprawieniem znalezionych błędów - niektórzy gracze nie mogą ukończyć nawet pierwszej misji. Inni użytkownicy donoszą, że tryb sieciowy może skasować zapisane stany gry w kampanii dla pojedynczego gracza, czego jednak Rockstar nie potwierdza.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami