Audiosurf 2 dostępne na PC

W dziale Early Access platformy Steam.

Wczesna wersja Audiosurf 2 trafiła do sprzedaży na platformie Steam. Podobnie jak wydana w 2008 roku pierwsza odsłona, również kontynuacja jest zręcznościową grą rytmiczną, korzystającą z muzyki dostępnej na komputerze użytkownika.

W trakcie rozgrywki sterujemy pojazdem, poruszającym się po liniowej trasie, i w odpowiednich momentach unikamy przeszkód lub zbieramy punkty.

Dylan Fitterer, twórca produkcji, podkreśla, że została ona stworzona z myślą o modyfikacjach tworzonych przez fanów. W przyszłości Audiosurf 2 doczeka się wsparcia Warsztatu Steam.

Na stronie gry w dziale Early Access, projektant przypomina, że mamy obecnie do czynienia z wersją niedokończoną.

„Pamiętajcie - natkniecie się na błędy! Proszę, byście używali sekcji forum do zgłaszania wszelkich problemów oraz do dyskusji” - napisał Fitterer.

Przykładowe niedokończone elementy to między innymi: tablice wyników dla niektórych piosenek, graficzne odwzorowanie kolekcji muzycznej, wsparcie dla kontrolera w menu głównym. Deweloper zaznaczył też, że w Audiosurf 2 będzie współpracowało z urządzeniem Oculus Rift.

Audiosurf - Gameplay

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami