GTA Online staruje dziś o godzinie 13

Tryb odblokuje „mała” aktualizacja.

Rockstar poinformował, że tryb GTA Online dostępny będzie dzisiaj od godziny 13 polskiego czasu. Rozgrywki sieciowe odblokuje „mała” aktualizacja gry.

Wydawca ostrzega, że premiera może wiązać się z początkowymi utrudnieniami, a dostęp do wspomnianej aktualizacji zależy ostatecznie od usług PlayStation Network i Xbox Live. Rozgrywki sieciowe aktywujemy poprzez wybranie czwartej opcji na kole postaci lub bezpośrednio z menu.

Rockstar opublikował także kilka szczegółów na temat trybu multiplayer na oficjalnej stronie, ponownie uspokajając graczy zaniepokojonych wprowadzaniem transakcji cyfrowych.

„Zapewniamy, że rozwiązanie zostało zaprojektowane w ten sposób, by zakup wirtualnej gotówki nie burzył balansu rozgrywki - w tym celu wprowadziliśmy kilka mechanik.”

„Wszyscy gracze nadal muszą awansować na kolejne poziomy za pomocą punktów reputacji zanim odblokują dostęp do lepszych przedmiotów” - zapewniają twórcy. „Nikt nie może rozpocząć rozgrywki, wydać masę pieniędzy i zapewnić sobie przewagę. Trzeba będzie zasłużyć na dostęp do nowych ubrań, broni i innych przedmiotów.”

Rockstar już teraz obiecał, że wprowadzać będzie poprawki, nie tylko z nową zawartością, ale także balansujące poszczególne elementy rozgrywki.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami